Precíz könyvelő munkatársat keresünk Kiskunhalason

Önállóan dolgozni tudó, min 2-3 éves gyakorlattal rendelkező könyvelő munkatársat keresünk kiemelt fizetéssel.

Feladatok

  • Szállítói, vevői számlák, vegyes könyvelési tételek könyvelése
  • HUF és EURO bank és pénztárkönyvelése
  • Folyószámlák egyeztetése
  • Főkönyvi kivonat folyamatos ellenőrzése
  • Havi áfa és egyéb bevallások előkészítése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban

Elvárások

  • az egyszeres és kettős könyvvitelben való jártasság.
  • rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • precíz, és pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)
  • Adó és számviteli törvények naprakész ismerete
  • Számviteli és pénzügyi ügyintézői OKJ-s végzettség vagy  Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Kiváló tanulási és fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség
  • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat
  • Korrekt javadalmazás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!