Raktározás, logisztika

Vámügyintéző kollégát keresünk Tompa településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tompa
2019. 08. 30. 15:08

Az Eurosped Vámlogisztikai Zrt Magyarország egyik legnagyobb vámszolgáltatója.

A közel három évtizedes múltra visszatekintő Eurosped Zrt. legfőbb értékét munkavállalói jelentik.

Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes működésében, értük kiemelt felelősséggel tartozunk.

Feladatok:

  • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
  • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
  • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
  • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
  • Hatósággal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Vámügyi végzettség (Vámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggel)
  • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként) de végzettség hiányában - tanulmányi támogatást biztosítunk
  • Releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office haladó szintű ismeret (Word, PowerPoint, erős excel tudás)
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyök:

  • Vámkezelő szakmai rendszer ismerete
  • Aktív idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
  • Cafeteria csomag
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése