Nyomdaipar, dekoráció

Nyomdász / szitanyomó munkatársat keresünk Kiskunhalason

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kiskunhalas
Fizetés: Bruttó 200000 - 300000 / hónap
2019. 01. 23. 08:31

Elektronikai ipar számára készülő termékek gyártásához nyomdász/szitanyomó munkatársat keresünk.

Ha érdekelnek a kis szériás, de komlex gyártási technológiák, a különleges megoldások, az elektronikai ipar technológia oldala, ha nem szívesen dolgoznál tömegcikkeket előállító vállalatnál műszakos 'robotként', akkor keress minket!

Amit ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés (tapasztalat, végzettség és megállapodás alapján).
  • Bejárási támogatás Kiskunhalas vonzáskörzetéből.
  • Év végi bónusz, havi jutalmak.
  • Rugalmasság

Feladatok:

  • Szitanyomás félautomata nyomdagépeken
  • Szita készítés
  • Egyéb nyomdai munkák

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség és/vagy szakmai gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, igényesség

Előnyök:

  • Nálunk nincs műszak, egyoldalúan elrendelt túlóra
  • Jó hangulat, kicsi de barátságos csapat
  • A cégünk folyamatosan fejlődik, melynek te is kedvezményezettje lehetsz!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése